Pedikúra

Jak dobře pečujete o své nohy? Věnujete jim dostatek času?

Pedikúra je důležitá součást celkové péče o Vaše tělo. Jedná se o důležitou proceduru, která by se měla provádět pravidelně. Vaše nohy se Vám za to pak odvděčí. Pedikúra má dva hlavní účely a oba dva jsou stejně důležité. Kromě estetického účelu, aby naše nožky vypadaly krásně a mladě, má pedikúra také vliv na náš zdravotní stav.

Celý den jste na nohou, Vaše nohy jsou mnohdy unavené a vyčerpané. Proto odstranění odumřelé kůže, masáž a celková šetrná péče pomůžou prokrvit Vaše nohy a probudit je zpět k životu.

Pedikúra pomáhá předcházet a zabraňovat vzniku různých plísní či popraskaným patám. A na zarostlé nehty, zatvrdlou či suchou kůži můžete po návštěvě našeho salónu bez výčitek zapomenout.

V našem salónu provádíme jak suchou, tak i mokrou pedikúru, masáže nohou a také samozřejmě modeláž nehtů pomocí gelů Luxio od firmy Akzentz.

Garantujeme, že po návštěvě našeho salónu se Vaše nohy budou cítit jako v nebi!

 

 

Všechny přístroje, pomůcky a předměty, které používáme při práci, po každém zákazníkovi pečlivě dezinfikujeme a sterilizujeme dvěma způsoby: chemicky (dezinfekční roztoky) a fyzikálně (horkovzdušně – sterilizátor Melag 75 s nuceným oběhem a ventilátorem uvnitř, odpovídá velikostí i funkčností všem požadavkům).

Nedílnou součástí sterilizace jsou příprava předmětu před sterilizací a kontrola sterilizačního procesu a sterilizovaného materiálu. Ruční mytí nástrojů a pomůcek probíhá až po jejich dezinfekci v prostředku s virucidní účinností (zneškodňuje viry). Po přípravě k sterilizaci se nástroje a pomůcky před zabalením důkladně osuší. Poslední fází přípravy k sterilizaci je vložení předmětů určených ke sterilizaci do vhodných obalů, které je chrání před mikrobiální kontaminací po sterilizaci.

 

Tak nečekejte, objednejte se k nám bud’ po telefonu nebo přes kontaktní formulář.