O nás

Naše Studio Grace nabízí kompletní balíček služeb v oblasti manikúry a pedikúry.

Naším cílem je poskytnout Vám co nejvíce pohodlí a péče, abyste si mohli návštěvu v našem studiu plně užít, odpočinout si v průběhu provádění procedur a sledovat, jak se Vaše nehty každým okamžikem zdokonalují.

Pro naši práci používáme pouze profesionální, inovační a efektivní metody. Obzvlášť velkou pozornost věnujeme bezpečnosti v průběhu provádění procedur a velký důraz klademe na materiály a přístroje, které používáme. Veškeré naše vybavení po každém klientovi ošetříme pomocí vícestupňového sterilizačního systému.

Náš tým profesionálů se neustále učí novým metodám. Účastní se mezinárodních seminářů a průběžně absolvuje rekvalifikační kurzy. Důsledně dbáme a neustále sledujeme vývoj aktuálních světových trendů v oblasti krásy. Chceme Vám totiž poskytnout co nejmodernější a nejnovější inovace v této sféře.

V našem salonu je příjemná a pohodlná atmosféra, kde si můžete odpočinout a zapomenout na každodenní starosti. Nabídneme Vám aromatickou kávu nebo čaj podle toho, co preferujete. Budete si moci za doprovodu příjemné hudby prolistovat nejnovější časopisy, anebo si s námi prostě popovídat.

Těšíme se na Vás!

Vaše, Studio Grace