Gel play

 

Odvažte své kreativní nadání s nejnovější řadou SOAK OFF UV/LED gelu Akzentz vyvinutého speciálně pro účely nehtového umění. S potenciálem těchto barev a třpytek se silným pigmentem můžete rozvíjejte svého kreativního ducha. Gel Play je tou nejlepší volbou k tvorbě energického nehtového umění.

GEL PLAY GLITTER SHIFTERS – živé třpytky, které mění svůj odstín podle základové barvy.

GEL PLAY GLITZ – elegance v plnohodnotném třpytu. Složení gelů Glitter Like Never Before Glitz je propracované tak, aby usnadňovalo bezproblémovou aplikaci. Třpytka je položená naplocho, aby odrážela co nejvíce světla a vytvářela tak efekt lesklé fólie.  Glitz je úžasně bohatá plnohodnotná třpytka. Zajiskřete si tuto sezónu s naším Gel Play Glitz.

  • KOLEKCE GLITZ zima 2016  řada zlatých lístků Gold Leaf: 24K Gold Leaf (lístek ze 24 karátového zlata), White Gold Leaf (lístek z bílého zlata) a Rose Gold Leaf (lístek z růžového zlata).
  • KOLEKCE GLITTER SHIFTERS MARMAID zima 2016 — potápějte se společně s třpytivou vílou Akzentz Glitter Shifter Mermaid Collection. V kolekci víly Mermaid Collection najdete tyto produkty: Orca Blue, Tidal Teal, Pink Cove, Purple Sirene, Green Sea, a Coral Reef. Tyto nádherné měniče slouží k proměnám tónů v závislosti na základové barvě. Můžete je nosit samostatně a blýsknout se tak úžasnými třpytkami anebo na své oblíbené barvě, aby ty nejlepší záblesky ještě umocňovaly.
  • PERLEŤOVÝ PRÁŠEK (PEARLESCENT POWDER) zima 2016 — Vytvořte si vynikající lesk s Gel Play Pearlescent Powder of Akzentz. Vybrat si můžete z těchto druhů perleťového prášku: Amethyst, Emerald, Sapphire (safír), Copper (měď), Silver (stříbro) a Gold (zlato). Zářivý lesk svým gelovým nehtům dodáte ve 4 jednoduchých krocích:
  • Naneste 2 vrstvy Luxio Color, každou nechte náležitě vytvrdnout.
  • Naneste Shine On a nechte jej vytvrdnout.
  • Vetřete perleťový prášek.
  • Naneste lesk Top Gloss a nechte jej oschnout. Nehet otřete ubrouskem Prep & Wipe, kterým odstraníte veškeré zbytky prášku.

Zopakováním kroků 3 a 4 dosáhnete intenzivnější záře. Na gelových nehtech vypadá perleťový prášek nejlépe. Celý efekt můžete pozměnit, stačí zvolit jinou základovou barvu.

  • Gel Play KOLEKCE GLITZ GEM — Představujeme 6 nových přírůstků do produktové řady  Gel Play Glitz — Pink Diamond  (růžový diamant), Purple Garnet (fialový granát), Blue Tanzanite (modrý tanzanit) a Pewter Quartz (cínový křišťál), Green Peridot a Yellow citrine. Tyto luxusní a úžasně bohaté gely s fóliovým třpytem se vznášejí na jediné bezpracné vrstvě s jednotnou a rovnoměrnou strukturou.